+90 (332)
813 48 41
ANASAYFA > KURUMSAL

Firmamız 1985 yılında 17 metrekare bir atölye üzerinde, Özdoğan Torna Atölyesi olarak kurulmuştur. 1994 yılında 672 metrekare kapalı alana ulaşarak, Özdoğan Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti ünvanını almıştır.

Geçmişin Tecrübesi, Geleceğin Teknolojisi

30 yılı aşkın sektör tecrübesi bulunan Özdoğan Otomotiv, Dünya teknoloji gelişimlerinin sürekli takipçisi olmuştur. Deneyimleri sonucunda, daima bir adım önde olmanın gerekliliğini odak noktasına alan Özdoğan Otomotiv, bugün sektörünün önder firmalarının arasına adını bu felsefe ile yazmıştır. Özdoğan Otomotiv, bugün Dünya kalite standartlarına uygun ürünler üretmekte ve müşterileri ile birlikte daima ileriye sağlam adımlar atmaktadır.

             
Kaliteli ve İhtiyaca Çözüm Olacak Ürünler

Müşterilerine kalıcı çözümler üretmek adına çalışmalarına devam eden Özdoğan Otomotiv, 5400 m2 kapalı alana sahip üretim tesisine sahiptir. Sektörde yer alan ihtiyaçların analizi sonucu ürün yelpazesini genişletmiş ve makas pernosu, makas saplaması, beşik pernosu, beşik burcu, çelik burç, makas bağlantısı (U Cıvata), küpe ve kelepçe imalatı üretiminde sunduğu kalite ile farklılaşmıştır. Küçük bir atölyeden büyük bir üretim sahasına olan yolculukta Özdoğan Otomotiv, sektörünün gelişim temsilcisi olmuştur.

           
Birlikte Büyüyoruz

Özdoğan Otomotiv, birlikte büyümenin gücüne inanıyoruz. Pazara, müşterilerimize ve çözüm ortaklarımıza olan sorumluluklarımızın farkındayız. Sahip olduğumuz tecrübeli ve profesyonel birimler ile daima üstün hizmet sunmaya çalışıyoruz. 30 yılı aşan üretim hayatımızın hiçbir aşamasında satış odaklı çalışma prensibini benimsemedik. Satış öncesi ve satış sonrası müşterilerimizin yanında olarak maksimum müşteri memnuniyeti yakalama prensibi ile hizmet verdik. Her geçen gün Ar-Ge ve insan kaynakları yatırımlarını arttırdığımız bu günlerde hem ürünlerimiz hem de marka oluşumumuz ile sektörümüzde öncü firma konumumuzu korumak istiyoruz.

+90 (332)
813 48 41
● Kişisel Verilerin Korunması Politikası ● Site Kullanım Şartları ● Bilgi Toplumu Hizmetleri● Çerezlerin Kullanımı